محل تبلیغات شما

در مراسم جشن گلریزان روز دوشنبه مورخ 25 آذر 98 مهندس دژاکام درجمع اعضای کنگره ۶۰ مطالبی  را ارائه نمودند که توجه شما را به خواندن این مطالب جلب میکنیم:
همان طور که دبیر اشاره کرد؛ هر صندلی در طی ۱۱ ماه شانزده میلیون و هشتصد هزار تومان هزینه دارد. اگر بخواهیم افردای که سرپا می ایستند را هم بیاوریم روی صندلی ها شاید به رقم ۲۴ یا ۲۵ میلیون برسد. ممکن است بگویید این رقم خیلی زیاد است، اما من پارسال هم گفتم که حدود ۱۴ روز در بیمارستان بستری شدم و حدود ۳۶ میلیون هزینه ی من در بیمارستان شد، بنابراین در ۱۱ماه، این رقم بالایی نیست. این رقم ها را هم من اعلام نمیکنم. در گذشته افرادی آمدند و خدمت کردند و این صندلی ها را خریدند تا دیگران به درمان برسند، حال انها به امروزی ها کمک میکنند تا به درمان برسند. و من مطمئنم که امروزی ها هم به آیندگانی که می آیند کمک میکنند. دقیقا این جمله زیبای فارسی که دیگران کاشتند و ما خوردیم و ما میکاریم که دیگران بخورند، در کنگره کاملا در حال اجراست. در حال حاضر هم کنگره از وضعیت مناسبی برخوردار است. درتمام شهرها در حال تاسیس نمایندگی هستیم که ساختمان ها برای خودمان است. ما چندین ساختمان در تهران داریم؛ در بقیه شهرها هم همینطور. در گذشته فقط همین مکان را داشتیم و مشکلی (از بخش خصوصی) پیش آمد که در نتیجه مدت ۵۴ روز اینجا پلمپ شد. در این مدت ما در خیابان ها و پیاده رو ها می نشستیم و افراد را ملاقات میکردیم. در آنجا بود که گفتیم ما باید مکانی برای خودمان داشته باشیم. بیماری اعتیاد ۱تا ۱.۵ درصد افراد را به بی خانمانها تبدیل میکند، البته آنها هم فقیر نیستند، اگر دقت کنیم هر کدام آنها یا کاسب بودند یا تحصیلکرده، استاد و. که در نهایت به اینجا کشیده شدند. جوامع معتادین یک جامعه ی فقیر نیست؛ آن یک درصد هم زمانی جزء افراد مقبول جامعه بودند و من اعتقاد دارم که بیشترین پول شاید در دست همین جامعه است. از علم، هنر، مقام و مسئولیت های مختلف غنی هستند. یک جامعه بسیار غنی، مستحکم و کارآمدی هستند و باید از این پتانسیل استفاده شود. از خودشان برای خودشان. آنجا بود که تصمیم گرفتیم دیگر در پیاده رو ننشینیم و مثل دیگرانی نباشیم که در پارک ها و بیغوله ها جمع میشوند. الان هر کدام ما سقفی بالای سر داریم، زن ها، خواهر ها و بچه هایمان در این مکان می آیند و میروند و با ما هم زیستی دارند. حیف است که جامعه ای با این پتانسیل قوی و قدرتمند، نتواند حریف خودش بشود. به من پیشنهاد داده بودند که اسامی اعضای کنگره را بدهیم تا به آنها مسکن مهر بدهند، من قبول نکردم و گفتم کاملا مخالفم، مسکن مهر برای انسانهای بی بضاعت است نه افراد کنگره۶۰.

کشف دیگری همچون D.SAP

حل کردن مسایل زندگی با شناخت آن ها

غفلتی اشتباه به وسیله تفکر اشتباه

ها ,هم ,جامعه ,حال ,کنگره ,رقم ,این رقم ,در حال ,که در ,ها و ,امروزی ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Wilbert's game worksundtoscgang clopalberpers اموزش تاتو با مدرک فنی حرفه ای مـانستر هآی یک لقمه حرف خوب.. افسانه دونگ یی پایگاه رسمی مجید الماسی (Dj Black Zing) گیلانِ من، املشِ من Max's notes