محل تبلیغات شما

خداوندا سپاسگزارم که آموزش‌های کنگره مسیر زندگی‌ام را به‌قدری هموار و ایمن ساخته که دیگر از هیچ‌چیز هراسی نخواهم داشت، اکنون باید نگاهی گذرا به گذشته‌ام بیندازم و دلیل این حال خوش را بیابم و از خودم بپرسم کجای کار هستم؟ این هفته که هفته گلریزان نام‌گذاری شده این فرصت را در اختیار من قرار داده تا خودم را بسنجم.

آیین گلریزان برگرفته از تاریخ بزرگ ایرانیان و یک سنت قدیمی و جشنی باشکوه است برای کمک به یکسری افراد، اکثر جوانان ما از این جشن‌ها اطلاعی ندارند درحالی‌که در گذشته یک رسم شناخته‌شده بود و بیشتر پهلوانان گذشته به شکل بسیار زیبایی این مراسم را برگزار می‌کردند درواقع می‌توان گفت گلریزان نشانه جوانمردی و بخشندگی و یک عمل عبادی می‌باشد، خداوند بی‌دریغ همه نعمت‌هایش را در اختیار ما قرار داده تا بتوانیم از این امکانات به بهترین شکل استفاده نماییم و ما در قبال این‌همه نعمت و به شکرانه آن وظایفی داریم و آن وظیفه بخشیدن بدون هیچ منتی هست، همه بزرگان ما این عمل زیبا را هرکدام به‌نوعی انجام می‌داده‌اند.

کشف دیگری همچون D.SAP

حل کردن مسایل زندگی با شناخت آن ها

غفلتی اشتباه به وسیله تفکر اشتباه

گلریزان ,یک ,اختیار ,داده ,شکل ,بخشندگی ,داده تا ,در اختیار ,از این ,و یک ,را در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

freakrodlandli grudecarex پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت مطالب اینترنتی tersandwebsand بازار اینترنتی Cheap NFL Football Jerseys - 60% off & Free Shipping writerreikab اورژانس کامپیوتر نقاشی ساختمان الماس غرب با مدیریت رحیمی فرد09198137786